Antal platser






6 personer
Typ av platser

×5 Sittplatser

×1 Liggplats
Typ av massagejets

Fast riktbar punktmassage

Knådande massage
Tillval

Styr spabadet via WiFi med en app från din mobila enhet. Finns som tillval på detta bad.

Rengör ditt spabad med saltrening. Finns som tillval på detta bad. (UV-C ingår som standard.)
Skalfärger
Panelalternativ
Teknisk specifikation
| Storlek | 210 × 210 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Vikt tom / vattenfylld | 378 / 1 853 kg |
| Vattenmängd | 1 475 L |
| Avsvalknings-/barnsäte | Ja |
| Belysning | Ja |
| Vattennivåbelysning | Ja |
| Belyst vattenfall & reglage | Nej |
| Nackkuddar | 5 st |
| Pump | 3 hp, 2 200 W |
| Cirkulationspump | Ja |
| Värmare | 3 kW |
| UV-C-rening | Ja |
| Rostfria jets | Ja |
| Massagejets | 26 st |
| Partikelfilter | 1 st |
| Sound block system | Ja |
| Elanslutning | 2N 400V 2×16A 50Hz 5 462W |






