Antal platser






6 personer
Typ av platser

×5 Sittplatser

×1 Liggplats
Typ av massagejets

Fast riktbar punktmassage

Knådande massage
Tillval

Styr spabadet via WiFi med en app från din mobila enhet. Finns som tillval på detta bad.

Rengör ditt spabad med antingen saltrening eller UV-C. Finns som tillval på detta bad.
Skalfärger
White
Sterling
Mystic
Midnight
Panelalternativ
Sand
Svart
Teknisk specifikation
| Storlek | 200 × 200 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Vikt tom / vattenfylld | 345 / 1 670 kg |
| Vattenmängd | 1 325 L |
| Avsvalknings-/barnsäte | Ja |
| Belysning | Ja |
| Vattennivåbelysning | Ja |
| Nackkuddar | 5 st |
| Pump | 3 hp, 2 200 W |
| Cirkulationspump | Ja |
| Värmare | 3 kW |
| Rostfria jets | Ja |
| Massagejets | 26 st |
| Partikelfilter | 1 st |
| Sound block system | Ja |
| Elanslutning | 2N 400V 2×16A 50Hz 5 350W |





