Antal platser





5 personer
Typ av platser

×3 Sittplatser

×2 Liggplatser
Typ av massagejets

Fast riktbar punktmassage

Knådande massage
Tillval

Styr spabadet via WiFi med en app från din mobila enhet. Finns som tillval på detta bad.

Rengör ditt spabad med saltrening. Finns som tillval på detta bad. (UV-C ingår som standard.)
Skalfärger
White
Sterling
Mystic
Midnight
Panelalternativ
Sand
Svart
Teknisk specifikation
| Storlek | 210 × 210 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Vikt tom / vattenfylld | 378 / 1 728 kg |
| Vattenmängd | 1 350 L |
| Belysning | Ja |
| Vattennivåbelysning | Ja |
| Nackkuddar | 3 st |
| Pump 1 | 3 hp, 2 200 W |
| Cirkulationspump | Ja |
| Värmare | 3 kW |
| UV-C-rening | Ja |
| Rostfria jets | Ja |
| Massagejets Flow | 28 st |
| Partikelfilter | 1 st |
| Sound block system | Ja |
| Elanslutning | 2N 400V 2×16A 50Hz 5 462W |





