Antal platser






6 personer
Typ av platser

×6 Sittplatser
Typ av massagejets

Fast riktbar punktmassage

Knådande massage
Tillval

Styr spabadet via WiFi med en app från din mobila enhet. Finns som tillval på detta bad.

Rengör ditt spabad med antingen saltrening eller UV-C. Finns som tillval på detta bad.
Skalfärger
White
Apelö finns endast i vit skalfärg.
Panelalternativ
Svart
Apelö finns endast med svart liggande panel. Svart lock ingår i priset.
Teknisk specifikation
| Storlek | 200 × 200 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Vikt tom / vattenfylld | 345 / 1 670 kg |
| Vattenmängd | 1 325 L |
| Belysning | Ja |
| Nackkuddar | 6 st |
| Pump | 3 hp – 2-stegs pump |
| Värmare | 2 kW |
| Rostfria jets | Ja |
| Massagejets | 16 st |
| Partikelfilter | 1 st |
| Sound block system | Ja |
| Elanslutning | 2N~ 400V 2×16A 50Hz 4 462W |





